O nas

Usługi

Nasza firma

Jako prężnie działająca firma e-commerce na rynku niemieckim mamy praktyczną wiedzę z zakresu sprzedaży towarów w popularnych sklepach i serwisach zakupowych. Nasze doświadczenie związane jest między innymi ze sprzedażą towarów na eBay oraz Amazon. Dysponujemy własnym magazynem zlokalizowanym w Niemczech, w miejscowości Kustrin-Kietz. Znajduje się on w bardzo bliskiej odległości od granicy z Polską. Co więcej, oprócz magazynu posiadamy powierzchnie biurowe, które znajdują się również w Kustrin-Kietz.

 

Wiemy, jak ciężkie może być odnalezienie się na zupełnie nowym rynku, gdzie panują inne zasady administracyjne, prawo oraz język. Dlatego też chętnie podzielimy się zdobytą wiedzą, na tematy związane z otworzeniem i rozwijaniem firmy na rynku niemieckim.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, zapraszamy do kontaktu.

Dzięki współpracy z nami uzyskasz możliwość wysyłki paczek bezpośrednio do Niemiec, zwiększysz swoją wiarygodność wśród klientów, czy też rozliczysz niemiecki podatek VAT. Dodatkowo posiadając niemiecki adres firmy zminimalizujesz koszty związane ze zwrotami konsumenckimi oraz zredukujesz koszty PayPal.

Doświadczenie

Dlaczego warto nas wybrać

Lata doświadczenia

Zadowolonych klientów

Ukończonych szkoleń

Zapraszamy do kontaktu

Kontakt

Telefon

+ 48 665 272 611

Adres:

Kleine Friedensstraße 24, 15328 Küstriner Vorland,
OT Küstrin - Kietz