Rozwój działalności na rynku niemieckim cieszy się coraz większą popularnością wśród Polaków. Daje to możliwość znacznego zwiększenia bazy klientów w środowisku jednej z najdynamiczniejszych gospodarek na świecie. Polscy przedsiębiorcy dostrzegają potencjał takiej strategii. Niemcy są położone w niewielkiej odległości od Polski, różnice kulturowe są niewielkie, a rynek zbytu towarów bardzo wysoki. Działalność e-commerce w Niemczech może przynieść duże zyski, jednak wiąże się to ze sporą ilością formalności i biurokracji. Jednym z aspektów, związanych z ekspansją na rynek zachodni, jest adres wirtualny do rejestracji firmy.

Na czym polega usługa wirtualnego adresu?

Możliwość posiadania wirtualnego biura w Niemczech to oferta skierowana zarówno do przedsiębiorców, którzy już prowadzą aktywną działalność poza granicami, jak i tych, którzy dopiero ją rozpoczynają. Polega na tym, że udostępniony zostaje adres na siedzibę firmy. Dodatkowo na bieżąco obsługiwana jest korespondencja przychodząca.

Dlaczego warto?

Wirtualne biuro to opłacalna opcja, szczególnie jeśli nie ma konieczności wynajmowania na stałe pomieszczenia w Niemczech. Takie działanie znacznie przyczynia się do redukcji kosztów. Branże, m.in. e-commerce, chętnie decydują się na skorzystanie z wirtualnego adresu. Zwykle są one ulokowane w prestiżowej okolicy, co dodatkowo pozytywnie wpływa na wizerunek przedsiębiorstwa.

Co dostaniesz, współpracując z nami?

W Sprzedawaj w Niemczech zapewniamy w cenie realne biuro, w którym można pracować 7 dni w tygodniu z dostępem do internetu w komfortowych warunkach. W jego wyposażeniu znajduje się:

  • Drukarka
  • Laptop
  • Biurko
  • Skrzynka pocztowa
  • Miejsce magazynowe

W przypadku wyjazdu na wakacje nasz pracownik odbierze i zeskanuje Ci korespondencje. Będzie reprezentował firmę w przypadku wizyty niezapowiedzianego klienta lub pracownika urzędu skarbowego. Te wszystkie udogodnienia sprawiają, że prowadzenie biznesu w Niemczech jest wygodne i łatwe.

Zapraszamy do kontaktu

Kontakt

Telefon

+ 48 665 272 611

Adres:

Kleine Friedensstraße 24, 15328 Küstriner Vorland,
OT Küstrin - Kietz