Zainteresowanie opcją zakładania firmy transportowej w Niemczech znacznie wzrosło po wejściu w życie przepisów Pakietu Mobilności, który nałożył ograniczenia na przejazdy kabotażowe. Nowo obowiązujące zasady były wymagające pod względem finansowym oraz logistycznym. Możliwość założenia firmy w Niemczech okazała się sposobem na obejście niekorzystnych założeń Pakietu Mobilności. Ograniczenia takie jak cooling period, przy zarejestrowaniu firmy w Niemczech, mogą odejść w zapomnienie.

Z czym wiąże się zakładanie firmy transportowej w Niemczech?

Wielu przedsiębiorców obawia się, że zakładanie firmy transportowej w Niemczech jest niezmiernie skomplikowane. Proces rejestrowania działalności można jednak powierzyć specjalistom, którzy tego typu formalnościami zajmują się od wielu lat. W Sprzedawaj w Niemczech nieustannie zajmujemy się załatwianiem wszelkich spraw związanych z rejestracją firm transportowych w Niemczech. Nie wymaga to od przedsiębiorców dużo pracy, a pozwala uwolnić się od niekorzystnych ograniczeń nakładanych na przejazdy kabotażowe.

Dlaczego opłaca się zarejestrować firmę transportową w Niemczech?

Przedsiębiorcy cenią takie rozwiązania głównie za sprawą bycia zwolnionym z przepisów Pakietu Mobilności. Zarejestrowanie swojej działalności w Niemczech umożliwia uzyskanie nieograniczonego dostępu do świetnie prosperującego rynku. Wielu niemieckich kontrahentów jest znacznie bardziej przychylnie nastawiona do współpracy z firmami, które mają działalność zarejestrowaną w ich kraju. Jest to tak zwany patriotyzm gospodarczy. Rozpoczęcie działalności w Niemczech pozwala zyskać nowych klientów, a co za tym idzie – zyskowne kontrakty! 

Nie przejmuj się formalnościami!

Od lat zajmujemy się sprawami administracyjnymi związanymi z zakładaniem działalności w Niemczech. Pomagamy uporać się ze wszystkimi sprawami szybko i skutecznie. Jeśli zastanawiasz się, czy warto zadawać sobie trud, związany z koniecznością zapoznania się ze skomplikowanym prawem spółek w Niemczech, nie musisz się tym martwić. Zajmiemy się za Ciebie wszystkimi uciążliwościami, byś mógł się cieszyć zyskami związanymi z posiadaniem firmy transportowej w kraju z jedną z najpotężniejszych gospodarek w Unii Europejskiej. 

 

Zapraszamy do kontaktu

Kontakt

Telefon

+ 48 665 272 611

Adres:

Kleine Friedensstraße 24, 15328 Küstriner Vorland,
OT Küstrin - Kietz